beagency8-offer-icon1

Zbudujemy Twoją przewagę

01 - 03

Zbadamy w czym problem

02 - 03

Zaplanujemy skuteczne działania

03 - 03

Wprowadzimy rozwiązania

Kompleksowe strategie

Dlaczego nie masz mieć przewagi nad konkurencją w walce o serca, umysły
i portfele Użytkowników?

Doskonale wiemy, co sprawia, że Użytkownik zechce zatrzymać się akurat na tej, nie na innej stronie, i kupić. Wykorzystujemy te kanały, które są skuteczne. W ogromnej sieci połączeń i zależności, którą jest Internet, dotrzemy także do Twoich odbiorców. Dobierzemy odpowiednie rozwiązania i sprawimy, że wszystko pójdzie w górę!

UX & UI design

Liczy się całość wrażeń, których doświadcza Użytkownik. Ale najpierw musi wejść na Twoją stronę.

Projektowanie stron www i sklepów, pozycjonowanie (SEO), kampanie Ads, content, social media, treści, grafika, zdjęcia, filmy, reklamy. Robimy to wszystko od ponad 10 lat. Skutecznie! Dlatego możesz liczyć na strategiczne rekomendacje, oparte na twardych danych. Dla Nas liczy się Twój rozwój.

Content

Google rozumie zapytania do wyszukiwarki i potrafi ocenić wartość zamieszczonych na stronach treści.

Wiemy to, dlatego tworzymy najlepszy content – taki, który Google naprawdę lubi. I to bardzo! Prowadzimy długofalowe kampanie SEO. Prowadzimy kampanie Ads. Wszystkie, każde, dowolne Ads. Kampanie są przejrzyste i mierzalne w stu procentach! Współpracujmy! Dlaczego to nie Ty masz wygrać wyścig o zysk, prestiż i pozycje?

E-commerce

Wykorzystamy te kanały, które tak – budują zasięgi, ale przede wszystkim sprzedają.

Do maksimum wykorzystujemy kanały komunikacji z odbiorcami, ale tylko te, które są skuteczne. Nasza praca i przewidywania oparte są na twardych danych. Nie testujemy w nieskończoność tego, co się opłaca. My wiemy, co się opłaca. Dlatego pozycje, zasięgi i sprzedaż idą w górę! Ponad milion użytkowników codziennie odwiedza strony firm, które nam zaufały, i kupują!

Bazujemy na skutecznych i innowacyjnych rozwiązaniach

Nie tylko pozyskamy dla Ciebie nowych Użytkowników, ale ukształtujemy ich zaufanie i lojalność wobec Twojej marki, produktów czy usług. Internetowy marketing nie ma przed nami żadnych tajemnic. Żadnych!

Planujemy i realizujemy spójne działania

Przez ponad dziesięć lat przynosimy firmom wymierne korzyści. Nie działamy chaotycznie. Zawsze wiemy, co i dlaczego robimy. Ty też będziesz to wiedzieć. Sprawimy, że Twoje pozycje i sprzedaż pójdą w górę. Wiemy, że współpraca z nami przyniesie Ci korzyści.

Sprawimy, że Użytkownik zatrzyma się na Twojej stronie

Analizujemy dane i rekomendujemy tylko skuteczne postępowanie. UX, UI, content, długofalowe kampanie SEO (pozycjonowanie), kampanie PPC (Google Ads, wszystkie Ads). Sprawimy, że Użytkownik znajdzie Twoją stronę. Sprawimy, że się na niej zatrzyma, i kupi.

Inni zastanawiają się co mogą zrobić lepiej. My już to robimy!

  • Skuteczne działania, skuteczne kampanie i skutecznie wydane pieniądze.
  • Wiemy, że współpraca z nami przyniesie Ci tylko korzyści.
  • Prestiż, pozycja i zysk – wszystko w górę! Robimy to!